slider-1
slider-2
slider-3
slider-4
slider-5

Materiál domov

DOMY sú projektované z tehál Porotherm. Obvodové múry domov majú hrúbku 38cm - Ti Profi + 12cm tepelnej izolácie, alebo hrúbku 30cm - T Profi + 8cm tepelnej izolácie. Vnútorné nosné steny sú hrúbky 25cm a deliace priečky hrúbky 11,5 alebo

viac informácií

Obsah projektu

KATALÓGOVÝ PROJEKT rodinného domu je štandardne vyhotovený v 5-tich paré. Projekt je spracovaný v energetickom štandarde A0, podľa platných STN a spĺňa všetky požiadavky na vydanie stavebného povolenia.

viac informácií

Zateplenie domu

Najčastejšie sa pri projektovaní rodinných domov navrhuje kontaktný fasádny zateplovací systém. Ako izolant môže byť navrhnutý fasádny polystyrén, alebo tepelnoizolačné vláknité materiály, najčastejšie fasádne minerálne kamenné dosky

viac informácií

Individuálny projekt - dom na mieru

Túžite po dome bez kompromisov? My vám takýto projekt navrhneme. Ak máte zbežnú predstavu, o tom čo v ňom nesmie chýbať ako má vyzerať, alebo nemáte žiadnu predstavu:-) ste na najlepšej ceste, aby sa Vám to spolu s nami podarilo.
viac informácií

Zmeny v projekte domu

Máte vybratý projekt domu, vyhovuje Vám dispozícia , páči sa Vám jeho tvar a stále máte pocit že to nie je ono. Chcelo by to zmenu! Zrušiť priečku, zmeniť rozmiestenie sanity v kúpeľni, pridať okno. Všetky takéto zmeny vieme zapracovať do projektovej dokumentácie.
viac informácií

Inžiniering

Pravdepodobne najmenej obľúbená časť cesty k novému domovu je vybavenie stavebného povolenia. Okrem samotného podania na stavebnom úrade je potrebné vybaviť napojenie domu na inžinierske siete, s čím je spojená návšteva dotknutých organizácií. Aj v tomto prípade Vám vieme pomôcť a ušetriť Váš drahocenný čas.
viac informácií

Krb v dome - áno či nie?

Krb v dome - má ešte opodstatnenie? Pri navrhovaní našich projektov sa snažíme v každom dome umiestniť krbové teleso. Mnoho klientov si ho žiada a dopĺňame ho aj do projektov, v ktorých pôvodne nebol navrhnutý. Predsa len, veľa z nás má romantickú predstavu krbu, ktorý je.....

viac

Dom s plochou strechou

Projekt nového rodinného domu s plochou strechou. Dom je jednoposchodový so štyrmi izbami a dvojgarážou.V dome budú dve izby, spálňa so šatníkom a vlastnou kúpeľňou, obývacia izba prepojená s kuchyňou. 

viac

Veľký dom s dvojgarážou

Nový prízemný projekt domu s dvojgarážou a štyrmi izbami pre náročného klienta. Dom bude zastrešený pultovou strechou. Pri návrhu projektu sa uvažuje s prevetranou fasádou. 

viac

Projekt Bungalovu ktorý je iný

Do ponuky plánujeme zaradiť projekt bungalovu s asymetrickou strechou, inšpirácia tvaru strechy v stíhačke Lockheed F117. Dom bude štvorizbový. V projekte domu sa uvažuje s dvomi izbami, spálňou so šatníkom, obývacou izbou s jedálňou a kuchyňou.

viac

Úzky poschodový rodinný dom

Pripravovaný projekt domu so štyrmi izbami, ktorý je vhodný na úzky pozemok. Šírka domu je 7m. V projekte sa uvažuje na prízemí s obývacou izbou prepojenou s kuchyňou, spálňou so šatníkom a kúpeľňou. Na poschodí budú dve izby a kúpeľňa.

viac

3-4 izbový projekt domu

Nový projekt domu v 3 a 4 izbovej variante, ktorý bude možné osadiť aj na užší pozemok. V dome / bungalov / sú navrhnuté dve izby, spálňa so šatníkom, obývacia izba s jedálňou a kuchyňa.

viac

Projekty domov - zateplenie rodinného domu

Najčastejšie sa pri projektovaní rodinných domov navrhuje kontaktný fasádny zateplovací systém. Ako izolant môže byť navrhnutý fasádny polystyrén, alebo tepelnoizolačné vláknité materiály, najčastejšie fasádne minerálne kamenné dosky. Pri bežnej prevádzke rodinného domu je v podstate jedno, aký druh izolantu bude zvolený. Väčšinou sa jedná ...

viac