slider-1

Informácie o nových projektoch domov, ktoré pripravujeme a budú v blízkom čase zaradené do ponuky katalógových domov. V tejto sekcii nájdete stručný opis projektu domu a jeho skicu. V tejto fáze návrhu sa ešte nejedná o finálnu podobu projektu domu. 

Dom s plochou strechou

Projekt nového rodinného domu s plochou strechou. Dom je jednoposchodový so štyrmi izbami a dvojgarážou.V dome budú dve izby, spálňa so šatníkom a vlastnou kúpeľňou, obývacia izba prepojená s kuchyňou. 

viac

Veľký dom s dvojgarážou

Nový prízemný projekt domu s dvojgarážou a štyrmi izbami pre náročného klienta. Dom bude zastrešený pultovou strechou. Pri návrhu projektu sa uvažuje s prevetranou fasádou. 

viac

Projekt Bungalovu ktorý je iný

Do ponuky plánujeme zaradiť projekt bungalovu s asymetrickou strechou, inšpirácia tvaru strechy v stíhačke Lockheed F117. Dom bude štvorizbový. V projekte domu sa uvažuje s dvomi izbami, spálňou so šatníkom, obývacou izbou s jedálňou a kuchyňou.

viac

Úzky poschodový rodinný dom

Pripravovaný projekt domu so štyrmi izbami, ktorý je vhodný na úzky pozemok. Šírka domu je 7m. V projekte sa uvažuje na prízemí s obývacou izbou prepojenou s kuchyňou, spálňou so šatníkom a kúpeľňou. Na poschodí budú dve izby a kúpeľňa.

viac

3-4 izbový projekt domu

Nový projekt domu v 3 a 4 izbovej variante, ktorý bude možné osadiť aj na užší pozemok. V dome / bungalov / sú navrhnuté dve izby, spálňa so šatníkom, obývacia izba s jedálňou a kuchyňa.

viac

Projekty domov - zateplenie rodinného domu

Najčastejšie sa pri projektovaní rodinných domov navrhuje kontaktný fasádny zateplovací systém. Ako izolant môže byť navrhnutý fasádny polystyrén, alebo tepelnoizolačné vláknité materiály, najčastejšie fasádne minerálne kamenné dosky. Pri bežnej prevádzke rodinného domu je v podstate jedno, aký druh izolantu bude zvolený. Väčšinou sa jedná ...

viac